<oembed><version>1.0</version><provider_name>Bake Tech Innovation</provider_name><provider_url>https://www.turboairinc.com/baketechinnovation</provider_url><author_name>turboairmarketing</author_name><author_url>https://www.turboairinc.com/baketechinnovation/author/turboairsite/</author_url><title>48" Wide Heavy Duty Restaurant Ranges TARG-48G2B(-LP) | Radiance - Bake Tech Innovation</title><type>rich</type><width>600</width><height>338</height><html>&lt;blockquote class="wp-embedded-content" data-secret="PXwc3FZbMD"&gt;&lt;a href="https://www.turboairinc.com/baketechinnovation/products/uncategorized/targ-48g2b/"&gt;TARG-48G2B&lt;/a&gt;&lt;/blockquote&gt;&lt;iframe sandbox="allow-scripts" security="restricted" src="https://www.turboairinc.com/baketechinnovation/products/uncategorized/targ-48g2b/embed/#?secret=PXwc3FZbMD" width="600" height="338" title="&#x201C;TARG-48G2B&#x201D; &#x2014; Bake Tech Innovation" data-secret="PXwc3FZbMD" frameborder="0" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" class="wp-embedded-content"&gt;&lt;/iframe&gt;&lt;script type="text/javascript"&gt;